Достапни линкови

Граѓаните разочарани од власта, но не им заборавиле на СДСМ


Очигледно дека граѓаните не се согласуваат со сегашната власт, но не можат да заборават како се однесуваше СДСМ додека беше на власт и тоа може да ги спречи да излезат и да гласаат, вели Здравко Савески од Левица, која ги собра потребните потписи и очекува регистрација.

XS
SM
MD
LG