Достапни линкови

Ранко Бубамара - Шоуто „Вашиот министер звучи познато“ ја одбележа 2015


„Да се собереме пред да не соберат“, е новиот слоган за овогодишната Златна бубамара. Авторот и режисер на ова шоу Ранко Петровиќ предлага целосно рестартирање и ребрендирање на општествениот систем, а на досегашните политичари да им се заблагодариме за соработката.

XS
SM
MD
LG