Достапни линкови

Селмани – Власта сака граѓаните да гласаат врз основа на извртени информации


Во овие медиуми се презентираат извртени информации и граѓаните врз основа на тие, под наводници информации, ќе донесат одлука и тоа е целта на владејачката гарнитура, вели претседателот на ЗНМ Насер Селмани.

XS
SM
MD
LG