Достапни линкови

Спасовски – Квалитетна, а не брза истрага за фалсификуваните лични карти


Не треба да имаме брза истрага, туку напротив, треба да имаме квалитетна истрага којашто ќе покаже кој тоа го направил, зошто го направил, дали го направил по нечија наредба, за што биле употребени овие фалсификувани лични карти, вели министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски.

XS
SM
MD
LG