Достапни линкови

Мемети - Нема волја за спроведување на прописите


Формиравме посебно јавно обвинителство, тоа доволно говори на кое ниво сме, тоа доволно говори колкава е волјата на институциите да се справат со предизвиците и со проблемите и да ги разрешуваат, вели Народниот правобранител Иџет Мемети во неделното интервју на Радио Слободна Европа.

XS
SM
MD
LG