Достапни линкови

Фановите на стадионот во Париз: „имаше многу паника“


Фановите на стадионот во Париз: „имаше многу паника“
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:05 0:00

Имаше паника и конфузија додека фановите го напуштаа фудбалскиот стадион во Париз откако одекнаа експлозиите. Стадионот Стад де Франс беше една од неколкуте локации кои беа мета на терористичките напади во францускиот главен град.

Категории

XS
SM
MD
LG