Достапни линкови

Видео обраќање на Хан до македонската јавност


Евро-комесарот за проширување Јохнес Хан, во видео пораката до македонската јавност, ги потсетува лидерите на политичките партии дека земјата нема време за губење и оти мора целосно да биде спроведен договорот од Пржино.

XS
SM
MD
LG