Достапни линкови

Средношколците и натаму против лошите реформи


Средношколците и натаму против лошите реформи
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:33 0:00

Средношколците денеска симболично на 1 септември се собраа за уште еднаш да кажат дека не запираат со борбата против лошите реформи.

Категории

XS
SM
MD
LG