Достапни линкови

Димовски - Најдобро е измените да ги барате во изборна година


Димовски - Најдобро е измените да ги барате во изборна година
please wait

No media source currently available

0:00 0:14:05 0:00

Најдобро е одредени измени што ги барате, да ги барате во предизборна година, тогаш сè ќе добиете. Јас мислам дека ќе проработи совеста и разумот кај одговорните дека образованието мора да претрпи коренити промени, вели Владо Димовски, просветен работник и член на Наставнички пленум.

Категории

XS
SM
MD
LG