Достапни линкови

Бранот мигранти пристигна во Унгарија


Бранот мигранти пристигна во Унгарија
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Над илјада мигранти и бегалци почнале да пристигнуваат во Унгарија. Според новинските агенции, станува збор за луѓе кои македонските власти се обидоа да ги запрат на границата со Грција во изминатиот викенд.

Категории

XS
SM
MD
LG