Достапни линкови

Запознајте ги заложниците на Путин


Еден е полицаец, еден е режисер, а еден е пилот. Тие илегално се киднапирани и неправедно затворени од непријателска странска земја и нивната судбина е неизвесна. Станува збор за заложници на рускиот претседател Владимир Путин кои се жртви на неговиот џихадот против меѓународните правила, норми и закони.

Категории

XS
SM
MD
LG