Достапни линкови

Интервју со Вера Милошевска-Љубојна


Добар производ ќе го најде патот. Успева. Тоа е она што ѝ недостасува на Македонија, вели Вера Милошевска, пејачка на групата Љубојна, во неделното интервју на Радио Слободна Европа.

XS
SM
MD
LG