Достапни линкови

Шилегов - И бомбата за Монструм немаше ништо да промени


Шилегов - И бомбата за Монструм немаше ништо да промени
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:27 0:00

Доколку објавевме и за Монструм немаше да влијае на вака поставеното Јавно обвинителство и на вака поставеното правосудство во Македонија, вели Петре Шилегов.

Категории

XS
SM
MD
LG