Достапни линкови

Ново видео за падот на авионот на Малезија ерлајнс


Австралиските медиуми објавија нова видео снимка на која се гледа како украински бунтовници пребаруваат по остатоците од авионот на Малезија ерлајнс кој беше соборен пред една година над источна Украина. Притоа тие изразуваат изненадување од тоа што авионот бил патнички.

XS
SM
MD
LG