Достапни линкови

Протест против нападот врз Саше Ивановски


Новинари и медиумски работници денеска протестираа пред Владата во знак на револт за нападот на вицепремиерот за еконсомски прашања Владмир Пешевски врз сопственикот на интернет портал Саше Ивановски.

XS
SM
MD
LG