Достапни линкови

Протест против нападот врз Саше Ивановски


Протест против нападот врз Саше Ивановски
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:19 0:00

Новинари и медиумски работници денеска протестираа пред Владата во знак на револт за нападот на вицепремиерот за еконсомски прашања Владмир Пешевски врз сопственикот на интернет портал Саше Ивановски.

Категории

XS
SM
MD
LG