Достапни линкови

Камперите задоволни од договорот


Камперите задоволни од договорот
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

Демонстрантите од двата кампа, едниот пред Владата, а другиот пред Собранието главно се задоволни од постигнатиот договор меѓу лидерите на власта и опозицијата. Меѓусебната недоверба и натаму е присутна меѓу нив и велат дека ќе кампуваат додека партиските раководства не одлучат да ги повлечат.

Категории

XS
SM
MD
LG