Достапни линкови

Оер - Најважно е да се дефинира транзициониот период


Оер - Најважно е да се дефинира транзициониот период
please wait

No media source currently available

0:00 0:16:39 0:00

Се преговара за многу работи, за функционирањето на судството, Собранието, медиумите, но најважно е да се дефинира кој и што ќе прави во транзициониот период, вели француската амбасадорка Лоренс Оер.

Категории

XS
SM
MD
LG