Достапни линкови

По еден месец кампување, што се смени?


Откако беа поставени двата кампа по митинзите на опозицијата и на власта, жителите и на двата кампа посакуваат решение на ситуацијата. Но, за разлика од пред две до три недели тие сега многу поретко се решаваат јавно да ги изнесат своите ставови.

XS
SM
MD
LG