Достапни линкови

Обама: Путин ја уништува руската економија


Американскиот претседател Барак Обама го обвини рускиот претседател Владимир Путин дека ја уништува руската економија во залуден обид да ја обнови славата на советската империја.

XS
SM
MD
LG