Достапни линкови

Камперите воздржани за политичкиот договор


Камперите и пред Владата и пред Собранието се воздржани во нивните очекувања околку исходот од политичките преговори. Едните очекуваат заминување на премиерот Никола Груевски од Владата, а другите се надеваат дека нема да има промени.

XS
SM
MD
LG