Достапни линкови

СДСМ: Никола Груевски и Силвана Бонева за Скопје 2014 (Ако она каже колку кошта ние ќе губиме)


Директен линк

СДСМ објави нелегално снимени телефонски разговори меѓу, како што велат, високи владини претставници, кои, според нив, докажуваат криминал и злоупотреби на власта.

Категории

XS
SM
MD
LG