Достапни линкови

Попсимонова - Креирање непријатели за криење на економските проблеми


Попсимонова - Креирање непријатели за криење на економските проблеми
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:33 0:00

За да се оттргне вниманието од реалните економски проблеми, владата креира непријатели во, порано беа етничките заедници, па странски служби, надворешни непријатели и сега сме фокусирани на партиските, вели универзитетскиот професор Гордана Попсимонова.

Категории

XS
SM
MD
LG