Достапни линкови

Заев до Груевски: Напушти го премиерскиот кабинет


Три оставки не се доволни, не се мачи Груевски и не барај нови жртви. Твојата оставка ја бара Република Македонија, ти си налогодавачот и ти си нарачателот на матните игри, изјави лидерот на СДСМ Зоран Заев на почетокот на денешната прес конференција.

XS
SM
MD
LG