Достапни линкови

СДСМ: Никола Груевски и Влатко Чинговски за чешко-бугарска компанија


please wait

No media source currently available

0:00 0:05:26 0:00
Директен линк

СДСМ објави нелегално снимени телефонски разговори меѓу високи државни претставници, кои, според нив, докажуваат криминал и злоупотреби на власта.

Категории

XS
SM
MD
LG