Достапни линкови

Заев: Преодната влада ќе реши многу проблеми


Претставници на разни невладини организации и општествени групи попладнево дебатираа пред зградата на Владата со претседателот на СДСМ Зоран Заев. Во неколку часовната дебата тој одговараше и на прашања од граѓаните. Вети поголема транспаретност, поправедно опшество, вклученост во дебатата на сите.

XS
SM
MD
LG