Достапни линкови

Собир за поддршка на владата во центарот на Скопје


Десетици илјади граѓани излегоа на провладиниот собир во организација на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата За подобра Македонија. Собирот под мотото „Македонија силна“ се одржува пред македонското Собрание.

Категории

XS
SM
MD
LG