Достапни линкови

Заев: Остануваме пред владата, се надеваме на мирен ден утре


Заев: Остануваме пред владата, се надеваме на мирен ден утре
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

Граѓаните од различни етнички заедници кои денеска дојдоа на митингот да испрата порака дека сакаат демократија се богатсво кое се надевам дека и ние политичарите ќе знаеме да го искористиме, оценува во краткиот разговор за РСЕ претседателот на СДСМ Зоран Заев

Категории

XS
SM
MD
LG