Достапни линкови

Подготовки за кампување пред Влада


Подготовки за кампување пред Влада
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:40 0:00

Дел од демонстрантите одлучија да ја поминат ноќта пред владината зграда. Организаторите на протестот им поделија душеци и шатори на активистите.

Категории

XS
SM
MD
LG