Достапни линкови

Зоран Заев - Единствена Македонија


Зоран Заев - Единствена Македонија
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:49 0:00

Дел од обраќањето на лидерот на СДСМ, Зоран Заев, на протестот пред Владата

Категории

XS
SM
MD
LG