Достапни линкови

Заев - Протестот ќе биде масовен и ненасилен


Заев - Протестот ќе биде масовен и ненасилен
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:24 0:00

Претседателот на СДСМ Зоран Заев рече дека, и покрај опструкциите на власта, протестот во Скопје в недела ќе биде масовен и оти ќе има силна редарска служба што ќе обезбеди да биде мирен.

Категории

XS
SM
MD
LG