Достапни линкови

СДСМ: Гордана Јанкулоска и Иво Котевски за убиство во Гостивар 2


please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:30 0:00
Директен линк

СДСМ објави нелегално снимени телефонски разговори меѓу, како што рекоа, високи државни функционери, кои, според опозицијата, докажуваат криминал и злоупотреби на власта.

Категории

XS
SM
MD
LG