Достапни линкови

СДСМ: Гордана Јанкулоска и Иво Котевски за убиство во Гостивар 1


please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00
Директен линк

СДСМ објави нелегално снимени телефонски разговори меѓу, како што рекоа, високи државни функционери, кои, според опозицијата, докажуваат криминал и злоупотреби на власта.

XS
SM
MD
LG