Достапни линкови

ВМРО-ДПМНЕ и ДУИ - Тендер коалиција


Претседателот на СДСМ Зоран Заев објави нови нелегално снимани телефонски разговори, кои, како што вели, докажуваат како ВМРО-ДПМНЕ и ДУИ меѓусебно си го покривале незаконското однесување.

XS
SM
MD
LG