Достапни линкови

СДСМ: Кирил Божиновски и Влатко Чинговски 3.


please wait

No media source currently available

0:00 0:00:39 0:00
Директен линк

СДСМ објави нелегални снимени телефонски разговори, меѓу, како што велат, високи државни претставници, кои, според нив, докажуваат криминал и злоупотреби на власта.

Категории

XS
SM
MD
LG