Достапни линкови

Не може пред Влада, не може пред МВР, протестот пред Собрание


На неколку илјади демонстранти и вечерва не им беше дозволено да протестираат ниту пред Владата на Македонија, ниту пред Министерството за внатрешни работи. Протестот на крај заврши пред Собранието.

XS
SM
MD
LG