Достапни линкови

Зеколи - Нема дијалог ако сите почнат да зборуваат истовремено


Во овие десет години многу групи на граѓани се држени во една хибридна состојба на молк и се плашам дека одеднаш ќе дојдеме во ситуација во која сите ќе сакаат да прозборат, вели аналитичарот Арсим Зеколи.

XS
SM
MD
LG