Достапни линкови

СДСМ бара нова истрага за загинувањето на Никола Младенов


Во еден од нелегално снимените телефонски разговори што ги објави Заев се слуша дека на автомобилот на Младенов има траги од друго возило, но оти не е расветлено дали потекнуваат од постар судир или токму од денот на несреќата.

XS
SM
MD
LG