Достапни линкови

Ако не може пред Влада, може пред Собрание


Ако не може пред Влада, може пред Собрание
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:31 0:00

Демонстрантите ја пејат македонската химна и протестираат против полициска бруталност пред Собранието, откако полицијата не им дозволи да протестираат пред Влада.

Категории

XS
SM
MD
LG