Достапни линкови

Ако не може пред Влада, може пред Собрание


Демонстрантите ја пејат македонската химна и протестираат против полициска бруталност пред Собранието, откако полицијата не им дозволи да протестираат пред Влада.

XS
SM
MD
LG