Достапни линкови

Заев - Груевски ја „уби“ вистината за Мартин Нешковски


Трагичната смрт на младиот Мартин Нешкоски и обидите на власта да го прикрие целиот случај за никој да не сноси политичка одговорност беа тема на денешната „бомба“ на претседателот на СДСМ Зоран Заев.

XS
SM
MD
LG