Достапни линкови

Во Далас убиени две вооружени лица


Во близина на американскиот град Далас полицијата убила две вооружени лица откако отвориле оган надвор од местото каде што се одржувал натпревар на карикатури на Пророкот Мухамед.

XS
SM
MD
LG