Достапни линкови

Голготата на имигрантите


Европа, по трагичните настани во кои гинеа илегални имигранти, почна се посериозно да се занимава со овој проблем. И Македонија е на една од трасите на бегалците и имигрантите од северна Африка и Азија.

XS
SM
MD
LG