Достапни линкови

Заев - Ова го надмина и американскиот Вотергејт


Какви странски служби, какви комбиња, каква шпионажа, или пучови,рече лидерот на СДСМ Зоран Заев на почетокот од денешната прес конференција.Сашо Мијаклов и Никола Груевски со години неовластено прислушувале граѓани на Република Македонија.

XS
SM
MD
LG