Достапни линкови

Средношколци: „На нив им гори под нозе“


Втората по ред средба меѓу претставниците на Средношколскиот пленум и Министерството за образование и наука, влава доза оптимизам кај учениците дека надлежните ќе ги прифатат нивните барања.

XS
SM
MD
LG