Достапни линкови

Средношколци: „На нив им гори под нозе“


Средношколци: „На нив им гори под нозе“
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:35 0:00

Втората по ред средба меѓу претставниците на Средношколскиот пленум и Министерството за образование и наука, влава доза оптимизам кај учениците дека надлежните ќе ги прифатат нивните барања.

Категории

XS
SM
MD
LG