Достапни линкови

СДСМ: Драган Павловиќ Латас и Ивона Талевска за Визарис


please wait

No media source currently available

0:00 0:07:19 0:00
Директен линк

СДСМ објави прислушувани телефонски разговори меѓу, како што велат, луѓе од власта, кои, според нив, докажуваат криминал и злоупотреби на власта.

Категории

XS
SM
MD
LG