Достапни линкови

Бомба на СДСМ: Спрега меѓу власта и медиумите


Претседателот на СДСМ, Зоран Заев на денешната прес-конференција објави аудио снимки од кои, како што рече, ќе се дознаела спрегата меѓу власта и медиумите.

XS
SM
MD
LG