Достапни линкови

СДСМ: Никола Груевски и Миле Јанакиески за медиуми


please wait

No media source currently available

0:00 0:01:55 0:00
Директен линк

СДСМ, објави нелегално прислушувани телефонски разговори на, како што велат, високи државни функционери, кои, според нив, докажуваат криминал и злоупотреби на власта.

Категории

XS
SM
MD
LG