Достапни линкови

Погребниот венец за Јовановски „вратен“ во Влада


Погребниот венец кој вчера му беше испратен на новинарот и уредник на НоваТВ Борјан Јовановски,неговите колеги денеска го „вратија“ кон владата, која ја сметаат за испраќач на закaните.

XS
SM
MD
LG