Достапни линкови

СДСМ: Никола Груевски и Миле Јанакиески за шпански скали


please wait

No media source currently available

0:00 0:01:47 0:00
Директен линк

СДСМ објави нелегално снимени телефонски разговори меѓу, како што велат, државни функционери, кои, според нив, докажуваат криминал и злоупотреби на власта.

Категории

XS
SM
MD
LG