Достапни линкови

СДСМ: Гордана Јанкулоска и Мартин Протоѓер за кршење штабови


please wait

No media source currently available

0:00 0:00:30 0:00
Директен линк

СДСМ објави нелегално снимени телефонски разговори меѓу, како што велат, државни функционери, кои, според нив, докажуваат криминал и злоупотреби на власта.

Категории

XS
SM
MD
LG