Достапни линкови

Шабани - Меѓу ДУИ и ВМРО-ДПМНЕ нема табу теми


Шабани - Меѓу ДУИ и ВМРО-ДПМНЕ нема табу теми
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:41 0:00

И во едно семејство понекогаш се појавуваат недоразбирања, така и ние понекогаш имаме случаи во коишто имаме несогласувања, меѓутоа важно е дека ние сме отворени за дијалог, така што нема табу теми коишто не ги отвораме и не ги дискутираме заедно, вели министерот за локална самоуправа Лирим Шабани.

Категории

XS
SM
MD
LG